






236 750 ₴
Фронтальний циліндр Hyva FEE A226-5-06970-911-K1843-HD-E з вушком (FEE) має 5 хромованих штоків і здатний підіймати до 110 тонн, досягаючи загального ходу 6970 мм при тиску 220 бар. Ефективний діаметр становить 226 мм, а вага циліндра становить 425 кг.


Гідроциліндри Hyva серії Alpha відрізняються легкістю, підвищеною швидкістю, безпекою та ефективністю. Це найсучасніше п'яте покоління гідравлічних систем і фронтальних гідроциліндрів високого тиску, призначених для самоскидів.
Всі циліндри Hyva перед відправкою проходять повну перевірку (випробування під тиском, що перевищує робочий тиск в 1 рази). Стандарт ISO 9001 є гарантією оптимальної якості, безпеки та професіоналізму.
| Артикул | 70169580 |
|---|---|
| Опис | FEE A226-5-06970-911-K1843-HD-E |
| Ефективний діаметр | 226 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Спільний хід (включаючи висування) | 6970 мм |
| Вантажопідйомність | 87-110 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 220 бар |
| Робочий обсяг | 182 л |
| Загальний обсяг | 196 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 490 кН |
| Максимальні витрати з обмежувачем¹ | 220 л/хв |
| Максимальні витрати без обмежувача¹ | 190 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 154 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 50 сік |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 57 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 71 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 81 сек |
| Припустимий час опускання | 40 сік |
| Вага | 425 кг |
| Хромування (HC) | ні |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | C81 |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Кількість штоків | 5 |
| Відповідна людина | Голуб Олена |