




11 250 ₴
Компанія Duzce Saglam Depo створює оригінальні гідравлічні баки всіх видів. Крім звичайних розмірів, вони мають спеціальну лінійку продукції. Використовувана сталь високої якості відповідно до стандартів.
Гідравлічний закабінний бак 160л встановлюється в гідравлічних системах, для розміщення необхідного об'єму гідравлічного мастила. Бак сталевий гідравлічний розміру 310х410х1450 мм. Немає кришки, кріплень, рівня. Має по всьому корпусу вм'ятини та подряпини.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розміри бака (ДШВ) | 310х410х1450 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Матеріал гідробака | сталь |
| Розташування плити під розподільник | Збоку |
| Вага | 58 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Габарити (ДхШхВ) | 310х410х1450 |
| Кріплення розподілювача | Сбоку |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність на складі | Є в наявності |
| Об'єм бака (л) | 160 |
| Стан | Б/в |
| Тип бака | Масляний |
| Тип гідробака | Закабінний |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна людина | Віра Ожух |