





178 440 ₴
Фронтальний циліндр Hyva FE A179-4-07620-011-K2287*700 з вушком (FE) має 4 штоки та здатний підіймати до 51 тонни, досягаючи загального ходу 7620 мм при тиску 135 бар. Ефективний діаметр складає 179 мм, а вага циліндра становить 346 кг.


Гідроциліндри Hyva серії Alpha відрізняються легкістю, підвищеною швидкістю, безпекою та ефективністю. Це найсучасніше п'яте покоління гідравлічних систем і фронтальних гідроциліндрів високого тиску, призначених для самоскидів.
Всі циліндри Hyva перед відправкою проходять повну перевірку (випробування під тиском, що перевищує робочий тиск в 1 рази). Стандарт ISO 9001 є гарантією оптимальної якості, безпеки та професіоналізму.
| Артикул | 70147678 |
|---|---|
| Опис | FE A179-4-07620-011-K2287*700 |
| Ефективний діаметр | 179 мм |
| Кількість штоків | 4 |
| Спільний хід (включаючи висування) | 7620 мм |
| Вантажопідйомність | 38-51 тонна |
| Максимальний робочий тиск | 135 бар |
| Робочий обсяг | 133 л |
| Загальний обсяг | 144 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 440 кН |
| Максимальні витрати з обмежувачем¹ | 190 л/хв |
| Максимальні витрати без обмежувача¹ | 170 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 119 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 42 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 47 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 60 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 67 сек |
| Допустимий час опускання | 42 сек |
| Вага | 346 кг |
| Хромування (HC) | ні |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, MAN, Scania, Volvo |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Кількість штоків | 4 |
| Максимальна вантажність (т) | 51 |
| Відповідна людина | Голуб Олена |
| Серія | FE |
| Ефективний діаметр, (мм) | 179 |