





169 290 ₴
Фронтальний циліндр Hyva FE A191-4-05700-011-K1732-HC з вушком (FE) має 4 штоки та здатний підіймати до 98 тонн, досягаючи загального ходу 5700 мм при тиску 250 бар. Ефективний діаметр становить 191 мм, а вага циліндра становить 291 кг.


Гідроциліндри Hyva серії Alpha відрізняються легкістю, підвищеною швидкістю, безпекою та ефективністю. Це найсучасніше п'яте покоління гідравлічних систем і фронтальних гідроциліндрів високого тиску, призначених для самоскидів.
Всі циліндри Hyva перед відправкою проходять повну перевірку (випробування під тиском, що перевищує робочий тиск в 1 рази). Стандарт ISO 9001 є гарантією оптимальної якості, безпеки та професіоналізму.
| Артикул | 70547449 |
|---|---|
| Опис | FE A191-4-05700-011-K1732-HC |
| Ефективний діаметр | 191 мм |
| Кількість штоків | 4 |
| Спільний хід (включаючи висування) | 5700 мм |
| Вантажопідйомність | 88-98 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 250 бар |
| Робочий обсяг | 116 л |
| Загальний обсяг | 125 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 440 кН |
| Максимальні витрати з обмежувачем¹ | 190 л/хв |
| Максимальні витрати без обмежувача¹ | 170 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 119 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 37 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 41 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 53 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 59 сек |
| Припустимий час опускання | 37 сек |
| Вага | 291 кг |
| Хромування (HC) | так |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Scania, MAN, Volvo |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Кількість штоків | 4 |
| Максимальна вантажність (т) | 98 |
| Серія | FE |
| Ефективний діаметр, (мм) | 191 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна людина | Голуб Олена |