





156 090 ₴
Фронтальний циліндр Hyva FE A191-5-06025-011-K1532-HD*290 з вушком (FE) має 5 штоків і здатний підіймати до 81 тонни, досягаючи загального ходу 6025 мм при тиску 250 бар. Ефективний діаметр складає 191 мм, а вага циліндра становить 282 кг.


Гідроциліндри Hyva серії Alpha відрізняються легкістю, підвищеною швидкістю, безпекою та ефективністю. Це найсучасніше п'яте покоління гідравлічних систем і фронтальних гідроциліндрів високого тиску, призначених для самоскидів.
Всі циліндри Hyva перед відправкою проходять повну перевірку (випробування під тиском, що перевищує робочий тиск в 1 рази). Стандарт ISO 9001 є гарантією оптимальної якості, безпеки та професіоналізму.
| Артикул | 70537530 |
|---|---|
| Опис | FE A191-5-06025-011-K1532-HD*290 |
| Ефективний діаметр | 191 мм |
| Кількість штоків | 5 |
| Спільний хід (включаючи висування) | 6025 мм |
| Вантажопідйомність | 65-81 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 250 бар |
| Робочий обсяг | 109 л |
| Загальний обсяг | 118 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 345 кН |
| Максимальні витрати з обмежувачем¹ | 220 л/хв |
| Максимальні витрати без обмежувача¹ | 190 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 154 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 133 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 30 сік |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 34 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 43 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 49 сек |
| Припустимий час опускання | 24 сек |
| Вага | 282 кг |
| Хромування (HC) | ні |


Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70537530 |
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Модель циліндра | з вушком |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Сумісність з маркою | Volvo, Scania, MAN, Mercedes-Benz |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Кількість штоків | 5 |
| Серія | FE |
| Ефективний діаметр, (мм) | 191 |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна людина | Голуб Олена |