
Ціну уточнюйте
Односторонні гідрозамки VBL/3 SE використовуються для блокування циліндра в одному напрямку. Потік вільний в одному напрямку й блокується в зворотному до тих пір, поки не буде подано керуючий (пілотний) тиск. Завдяки високому пілотному співвідношенню та дуже плавному закриттю, клапан підходить для уникнення нестабільності в схемах з великою навантаженістю.
Підключіть V до джерела живлення, C — до сторони приводу, де необхідно заблокувати потік, а PIL — до пілотної лінії.

| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Код виробника | V0275 | VBL/3 SE 3/8" |
| Макс. пропускна здатність | 40 л/хв |
| Максимальний тиск | 350 бар |
| Пілотне співвідношення | 1:8 |
| Матеріал корпусу | оцинкована сталь |
| Внутрішні частини | загартована та шліфована сталь |
| Ущільнення | стандарт BUNA N |
| Контроль витоків | направляючий клапан |
| Температура масла | 50 °C |
| В'язкість масла | 30 сСт |
| Вага | 1.064 кг |

| V - C | PIL | L | L1 | L2 | H | H1 | S |
| G 3/8” | G 1/4” | 80 мм | 120 мм | 24 мм | 48 мм | 18 мм | 35 мм |
Компанія Гідромаркет піклується про своїх клієнтів, тому ми продаємо гідравліку, якість якої перевірена часом, тисячами задоволених клієнтів та відповідає всім стандартам Європейської якості. HYDRO-PACK – це товари-аналоги за доступною ціною, таких відомих брендів, як Marzocchi, Casappa, Bosh Rextroth, Vivol. Це завжди про якість та інноваційні рішення, комплекс продуктів для багатьох гідравлічних систем, високу точність і надійність.
Гідромаркет є представником компанії HYDRO-PACK, тому гарантує найкращу ціну, високий сервіс, якість та швидку доставку. Наші фахівці допоможуть зробити професійний вибір аналогів.
Купуючи продукцію HYDRO-PACK у Гідромаркеті Ви отримуєте безперебійну роботу техніки на тривалий час із гарантією виробника.
Купити гідрозамок VBL/3 SE 3/8" в Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hydro-pack |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідрозамок |
| Управління | Гідравлічне |
| Максимальний робочий тиск | 35 МПа |
| Максимальна витрата рідини | 40 л/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.064 кг |