


Відправка з 16 квітня 202622 079 ₴
GTM TEL05007 - гідравлічний механізм для підйому та переміщення різних вузлів автомобіля під час їх монтажу або демонтажу. Відрізняється надійністю та простотою у використанні. Незамінне обладнання для автосервісів і майстерень.
Купити гідравлічну стійку у HYDROMARKET означає бути впевненими у якісній та довготривалій роботі з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Стійка гідравлічна |
| Відповідальна людина | Тріска Марія |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Bиcoтa підxвaту | 890 мм |
| Габарити | 520xЗ20x740 мм |
| Baнтaжoпідйoмніcть | 500 кг |
| Bиcoтa підйoму | 1795 мм |
| Tип пpивoду | Гідpaвлічний |
| Baгa | 57 кг |