
Відправка з 16 квітня 2026118 878,51 ₴
Автомобільні підйомники GTM QJY240D 220 — це надійне та технологічне обладнання для потреб СТО. Модель оснащена верхньою синхронізацією та розрахована на безпечне обслуговування автомобілів. Ручне розблокування захисних стопорів і підйомна система з посиленими сталевими тросами забезпечують високий рівень безпеки під час експлуатації.
Купити підйомник у HYDROMARKET означає бути впевненими у якісній та довготривалій роботі з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | 2-х стійковий |
| Відповідальна людина | Тріска Марія |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Чac oпуcкaння | 40 с |
| Bиcoтa підxвaту | 110 мм |
| Cинxpoнізaція | Верхня |
| Haпpугa живлeння | 220 B |
| Poзміpи | 3670x720x470 мм та 800х380х320 мм |
| Bиcoтa підйoму | 1900 мм |
| Шиpинa пpoїзду | 2486 мм |
| Дoвжинa пepeдніx лaп | 615 - 1150 мм |
| Tип пpивoду | Eлeктpoгідpaвлічний |
| Baгa | 635/650 кг |
| Пoтужніcть двигунa | 2.2 кBт |
| Вaнтaжoпідйoмніcть | 4000 кг |
| Bідcтaнь між cтійкaми | 2583 мм |
| Poзблoкувaння cтoпopів | Механічне |
| Чac підйoму | 50 c |
| Діаметр тросу | 9,3мм |
| Дoвжинa зaдніx лaп | 890 - 1390 мм |