
Відправка з 16 квітня 20265 869 ₴
GTM T410001 — комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страховки на висоті автомобілів вагою до 10 т. Підставки застосовуються у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі.
Купити комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страховки на висоті автомобілів у HYDROMARKET означає бути впевненими у якісній та довготривалій роботі з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Підставка під авто |
| Комплектація | Підставка під авто - 2 шт |
| Відповідальна людина | Тріска Марія |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити | З40xЗ10x570 мм |
| Макс. навантаження | 10000 кг |
| Висота підхвату | 468 мм |
| Механізм підйому | Механічний |