



Відправка з 30 квітня 2026Ціну уточнюйте
Gumec RVD-DI-180° 1″ — високопродуктивний гідравлічний запобіжний клапан перехресного типу (cross-over), призначений для захисту гідромоторів та гідравлічних систем від різких стрибків тиску та ударних навантажень. Клапан оснащений портами 1″ та забезпечує стабільну роботу гідравлічних контурів при високих навантаженнях та інтенсивній експлуатації.
Конструкція подвійного перехресного клапана дозволяє автоматично перерозподіляти тиск між лініями гідросистеми. При перевищенні встановленого значення клапан відкривається та спрямовує надлишковий потік робочої рідини в протилежну лінію, запобігаючи пошкодженню насосів, гідромоторів та інших елементів гідравліки.
Корпус клапана виконаний із міцної сталі з оцинкованим покриттям, яке захищає пристрій від корозії та забезпечує тривалий термін служби навіть у важких умовах експлуатації. Максимальна пропускна здатність досягає 160 л/хв, а робочий тиск може досягати 350 бар.

Купити запобіжний клапан прямої дії Gumec RVD-DI-180° 1 у Гідромаркеті — означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
Hydromarket — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |