


Ціну уточнюйте
Gumec POC-2-DIN 14N02A043M02Y — надійний подвійний пілотований зворотний клапан серії DIN, призначений для утримання навантаження та безпечної фіксації гідроциліндрів у гідравлічних системах.
Модель розрахована на робочий тиск до 350 бар і забезпечує стабільну роботу при витраті робочої рідини до 20 л/хв. Завдяки пілотному співвідношенню 5.5:1 клапан ефективно запобігає мимовільному руху виконавчих механізмів.
Корпус виготовлений з оцинкованої сталі, а ущільнення NBR 70 Shore A забезпечують високу герметичність та стійкість до дії олії та температурних перепадів.

L - 130, L1 - 64, L2 - 36, L3 - 160, L4 - 80, H - 40, S - 30, Hex - 22
Купити гідравлічний пілотований зворотний клапан Gumec POC-1-DIN в Гідромаркеті — означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |