
Відправка з 17 квітня 2026Ціну уточнюйте
ZX130L, ZX130U, ZX165U, ZX200S, ZX300S
Краткие характеристики:
| грузоподъемность | 130, 165, 200, 300 кг |
| радиус действия | от 2 501 до 2951 мм |
| вертикальный размах | до 3 115 мм |
| точность | ±0,3 мм |
| макс. скорость | до 2 500 мм/с |
Типовые сферы применения
Компанія "Гидромаркет" - офіційний партнер Kawasaki Robotics в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kawasaki |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Юлія Хоменко |
| Стан | Новий |