

Відправка з 17 квітня 2026Ціну уточнюйте
Основні сфери застосування: обслуговування верстатів, переміщення матеріалів
Короткі характеристики:
| вантажопідйомність | 400 кг |
| радіус дії | 3 503 мм |
| вертикальний розмах | 4 319 мм |
| точність | ±0,5 мм |
| макс. швидкість | 2 200 мм/с |
Компанія "Гидромаркет" - офіційний партнер Kawasaki Robotics в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kawasaki |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Юлія Хоменко |
| Стан | Новий |