
Відправка з 17 квітня 2026Ціну уточнюйте
Короткі характеристики:
| вантажопідйомність | 4 кг |
| радіус дії | 506 мм |
| точність | ±0,1 мм |
Компанія "Гидромаркет" - офіційний партнер Kawasaki Robotics в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kawasaki |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Юлія Хоменко |
| Стан | Новий |