



Відправка з 17 квітня 2026Ціну уточнюйте
(CS8C, )
Наші контролери робота серії CS8 забезпечують єдину, дружню до користувача платформу управління всіма роботами Stäubli, пропонуючи загальні переваги для широкого спектру рішень з використанням робототехніки.
Характеристики CS8C |
|
| Локальна мережа (Ethernet), промисловий сервер, цифрові входи/виходи, послідовні з'єднання | Відкрита поверхня |
| Простота установки в будь-якому місці Клас IP20 19-дюймова версія власника |
Компактність |
| Всі з'єднання знаходяться на передній панелі | Зручний доступ |
| 100% цифрова технологія | Надійність |
Технічні характеристики
| Модель | CS8C | |
| Розміри: Висота х Довжина х Глибина | 331 x 445 x 455 мм 481 x 445 x 455 мм |
|
| Клас захисту | IP20 (IP54 замовлення за вибором покупця) | |
| Об'єм пам'яті | 64 Мбайт ОЗУ (хв.) | |
| Пристрій пам'яті | 128 Мб (хв.) флеш-диск і USB порт | |
| Мова системи/програмування | VAL 3 (багатозадачний інтерпретується в microsoft мова) Мова PLC-IEC 61131-3 |
|
| Зв'язок | Послідовний канал RS232/422 - сервер, Ethernet Modbus | |
| Входи/виходи (I/O) | 1 або 2 плати 16/16 цифрових входів/виходів (поставляється за вибором покупця) | |
| Промислова мережа | DeviceNet, Profibus, CANopen, ModBus, ProfiNet | |
| Маса | 50 кг (60 кг для RX160, 140 кг для TX250 paint) | |
| Маніпулятор Stäubli | TP80, TS40, TS60, TS80, TX40, TX60, TX90, RX160, TX250 paint | |
| Характеристики | Переваги |
| Локальна мережа (Ethernet), промисловий сервер, цифрові входи/виходи, послідовні з'єднання | Відкрита поверхня |
| Розміри: 520 x 200 x 258,5 мм (Висота x Довжина x Глибина) Простота установки в будь-якому місці Клас IP20 |
Компактність |
| Всі з'єднання знаходяться на передній панелі | Зручний доступ |
| 100% цифрова технологія | Надійність |
| Модель | CS8C M |
| Розміри: Висота х Довжина х Глибина | 520 x 200 x 258,5 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Об'єм пам'яті | 64 Мбайт ОЗУ (хв.) |
| Пристрій пам'яті | 128 Мб (хв.) флеш-диск і USB порт |
| Мова системи/програмування | VAL 3 (багатозадачний інтерпретується в microsoft мова) |
| Зв'язок | Послідовний канал RS232/422 - сервер, Ethernet Modbus |
| Входи/виходи (I/O) | 1 або 2 плати 16/16 цифрових входів/виходів (поставляється за вибором покупця) |
| Промислова мережа | DeviceNet, Profibus, CANopen, ModBus, ProfiNet |
| Маса | 17 кг |
| Маніпулятор Stäubli | TS20 |
| Характеристики | Переваги |
| Локальна мережа (Ethernet), промисловий сервер, цифрові входи/виходи, послідовні з'єднання | Відкрита поверхня |
| Простота установки в будь-якому місці Промислова версія класу IP54 |
Компактність |
| Всі з'єднання знаходяться на передній панелі | Зручний доступ |
| 100% цифрова технологія | Надійність |
| Модель | CS8C HP |
| Размеры: Высота х Длина х Глубина | 1040 x 600 x 860 мм |
| Класс защиты | IP54 |
| Объем памяти | 64 Мбайт ОЗУ (мин.) |
| Устройство памяти | 128 Мб (мин.) флэш-диск и USB порт |
| Язык системы/программирования | VAL 3 (многозадачный интерпретируемый язык) |
| Связь | Последовательный канал RS232/422 - сервер Ethernet Modbus |
| Входы/выходы (I/O) | 16/16 цифровых входов/выходов и/или 32/32 цифровых входа/выхода (поставляется по выбору покупателя) |
| Промышленная сеть | DeviceNet, Profibus, CANopen, Modbus, ProfiNet |
| Масса | 140 кг |
| Маніпулятор Stäubli | TX200 |
Відповідальний Юлія Хоменко
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Staubli |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Новий |