





від 125 860 ₴
Фронтальний телескопічний гідроциліндр серії Hyva FE (Eye) — це високопродуктивний компонент гідравлічної системи, спроєктований для ефективної роботи у складі важкої самоскидної техніки. Модель (FE169-5-6480) оснащена верхнім кріпленням типу «вушко» (серга), що забезпечує жорстку та надійну фіксацію, а також оптимальну стабільність кузова під час інтенсивних циклів підйому та розвантаження.
П'ятиштокова конструкція цього циліндра дозволяє досягти плавності ходу під час розгортання та забезпечує рівномірний розподіл динамічних навантажень. Продукція компанії Hyva є загальновизнаним світовим стандартом якості у сфері гідравліки для комерційного транспорту. Застосування передових виробничих технологій та високоміцних матеріалів гарантує обладнанню довгий термін служби, високу швидкість роботи та виняткову стійкість до жорстких умов експлуатації у будівельному, кар'єрному та транспортному секторах.






Hydromarket — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні. Повний асортимент оригінальної продукції HYVA: гідроциліндри, насоси, клапани, комплекти гідравліки та комплектуючі — все в наявності на складі.
Офіційна гарантія виробника на всю продукцію, професійна технічна підтримка та сервісне обслуговування HYVA на території України. Для клієнтів діють вигідні умови співпраці, спеціальні пропозиції та програма лояльності.

HYDROMARKET — оригінальні гідроциліндри Hyva, професійний сервіс та впевненість у результаті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 71536556 |
| Модель циліндра | з вушком |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Сумісність з маркою | Volvo, Scania, MAN, Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hyva |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Кількість штоків | 5 |
| Максимальний тиск (бар) | 190 |
| Загальний хід, мм | 6830 |
| Серія | FE |
| Ефективний діаметр, (мм) | 169 |
| Відповідальна людина | Ольга Буцан |