Лінійні фільтри MPFiltri LMP 400-430
тонкість фільтрації: 3, 6, 10, 16, 25, 60, 90 мкм
максимальна витрата: 740 л/хв
максимальний тиск: 60 бар
Лінійні фільтри для гідравлічних систем з середнім тиском розроблені, щоб захистити насоси, лінії управління гідросистеми від забруднення рідини у відповідності з міжнародним стандартом ISO 4406.
- Лінійні фільтри - серія LMP 110-120-124-210-400-900-950, які монтуються в лінію.
- Фільтри серії LMP мають широкий діапазон робочого тиску, що дозволяє використовувати фільтри в багатьох гідравлічних системах:
- При нестачі місця на баку, фільтр можна встановити поруч з баком при великих витратах. Є варіант як одинарної, так і подвійного
- Лінійний фільтр c низьким робочим тиском для установки поза бака
- Лінійний фільтр або подвійний лінійний фільтр (duplex) для систем змащування під тиском
- Лінійний фільтр середнього тиску для фільтрації гідростатичних систем
- Лінійний фільтр високої брудоємності для фільтрації робочої рідини випробувальних стендів.
Серія фільтрів LMP була розроблена для наступних напрямків виробництва: металургійна та суднобудівна промисловості, виробництво мобільних машин і випробувальних стендів. Фільтри серії LMP мають декілька варіантів виконання: одиночні, модульні і здвоєні фільтри (Duplex), які дозволяють змінювати фільтруючий елемент без зупинки системи.
Наявність уточнюйте у менеджера!