Фільтри лінійні перемикаються Hydac FLND
< p> Лінійні фільтри, що перемикаються згідно DIN 24550 - Об'ємна витрата: до 400 л/хв
- Ступені тиску: до 63 бар
- Рознімання: від G½ до SAE DN 38
- Типорозміри 40, 63, 100, 160, 250, 400 >Корпуси фільтра спроектовані відповідно до міжнародних нормативних документів. Вони складаються з головки фільтра з вбудованою арматурою, що перемикає
і стаканами фільтра, що ввинчуються.
Серійне оснащення:без переливного клапана;можливість підключення індикатора забруднення;
з маслосливною пробкою (FLND від 160 до 400) Фільтри Hydac схвалені заводами найважливіших галузей промисловості, гарантована утримуюча здатність при високому перепаді тиску (100 бар).
Фільтри Hydac відповідають останнім досягненням у галузі фільтраційної техніки і завдяки своїм властивостям гарантують суттєве збільшення термінів служби компонентів гідравлічних систем. Напірні/лінійні фільтри HYDAC відрізняються високою фільтраційною здатністю та простим обслуговуванням, забезпечуючи безпеку та економічність експлуатації обладнання. За допомогою великого асортименту лінійних та сітч технологічних фільтрів Hydac можна вирішити практично будь-які завдання у сфері поділу твердої та рідкої фаз.
Наявність уточнюйте у менеджера!