
Відправка з 17 квітня 2026Ціну уточнюйте
Універсальні пакувальні ваги DCS-1000 Vangton
Технічні характеристики пакувальних ваг DCS-1000 Vangton:
| Продуктивність | 5-25 мішків/ч. |
| Діапазон | 500-1200 кг |
| точність | +- 0,2% |
| спосіб подачі пелетів | сила тяжіння |
| висота пакувальної машини | 3010 мм |
| Матеріал основної машини | 304 |
| Електрична напруга | 380 В |
| ящик управління | є |
| витрата потужності | 1 кВт |
| витрата стисненого повітря | 0,4-0,6 Мра 1м3/год |
| прилади | канадські |
| електромагнітний клапан | SMC |
Наша компанія продає пакувальні ваги DCS-1000 Vangton вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі їх роботу на довгий термін. Купуючи пакувальні ваги DCS-1000 Vangton, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість в його працездатності завтра!
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | DCS-1000 |
| Відповідальна особа | Федоровська Євгенія |