
Відправка з 28 липня 20261 270 000 ₴
Самохідна малогабаритна бурова установка Б1-КЗБТ комплектується грязьовим насосом НБ. Всі механізми, які входять в цю машину, змонтовані на одній платформі, приводяться в дію від двигуна внутрішнього згоряння.
Технічні характеристики Б1-КЗБТ:
- геофізичних свердловин 85
- структурних свердловин 120
- при бурінні шнеками 30
- геофізичних 118
- структурних 93
- при продувці забою повітрям 151
- при бурінні шнеками 198
- I швидкість 95
- II швидкість 190
- хід, мм 2900
- I швидкість 2400
- II швидкість 1200
Наша компанія не займається продажем б/у навісного обладнання, ми продаємо тільки НОВЕ обладнання. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи нове навісне обладнання, Ви отримуєте довгу, стабільну, безперебійну роботу техніки, захищену гарантійним терміном і більш тривалим періодом служби для Вас!
Гарантія якості!
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бурової установки | Самохідна |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 2500 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 4350 мм |
| Ширина | 1560 мм |