
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Гідравлічний Трубогиб 16т TORIN TRM03003-2 (ручний) дозволяє згинати труби діаметром до 3,5 дюймів без особливих зусиль з боку працівника.
Характеристики:
| Зусилля | 16 тонн |
| Хід штока | 285 мм |
| Розміри колодок | 21,25 мм; 26,75 мм; 33,5 мм; 42,25 мм; 48мм; 60мм; 75,5 мм; 88,5 мм |
| Вага | 72 кг |
Наша компанія не займається продажем б/в гідравліки, ми продаємо та встановлюємо тільки НОВУ гідравліку вищої якості від найкращих виробників. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Нова гідравліка буде служити Вам набагато довше, ніж б/у, тому переплачуючи всього лише трохи за нову гідравліку - Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і більш тривалим періодом служби для Вас!
Гарантія якості 12 місяців!
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Відповідальна особа | Юля Рибак |