

Відправка з 03 травня 2026від 124 070 ₴
Відрізний верстат CM70 для пневматичних, гідравлічних та промислових шлангів. Безпека оператора забезпечує закрите лезо. Шланг відрізає при натисканні на педаль. Конструкція різака та висока швидкість обертання диска забезпечують точний, акуратний різ.
Технічні характеристики відрізного верстата для шлангів D-Hydro CM 70
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний розмір шлангу | 1¼″ 4Ш |
| Макс. зовнішній діаметр | 70 мм |
| Діаметр леза | 250 мм |
| Лезо (стандартне) | Гладкий |
| Лезо (необов'язково) | Різний |
| Всмоктувальний з'єднувач | 82 мм |
| Швидкість леза | 3000 об/хв |
| Мотор | 2,2 кВт 400 В 3-фазний |
| Доступні різні версії напруги | |
| Контроль | Ножна педаль |
| Маса | 100 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 730х470х900 мм |
Стандарні аксесуари:
Додаткові аксесуари:
D-Hydro є одним із перевірених та надійних брендів на ринку з виробництва високоякісних машин для збирання гідравлічних рукавів, а Гідромаркет має честь бути офіційним представником їх товарів в Україні.
Завдяки нашому партнерству з D-Hydro, ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
HYDROMARKET – це Ваш надійний постачальник високоякісного технічного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-HYDRO |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |