
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Опис
Витяги з телескопічною стрілою S-85 мають ексклюзивну конструкцію стріли Genie з віртуальної віссю обертання. Основна її перевага полягає у можливості утримувати вага стріли над центром ваги шасі при підйомі стріли, що усуває необхідність додаткових противаг і зменшує загальну вагу машини
Поворотна платформа безперервного обертання на 360 робить повний оборот, що забезпечує швидке і гнучке позиціонування. Мінімальний винос задній частині дозволяє маневрувати в обмеженому робочому просторі.
Характеристика
| Габарити | 2500x11600x280 мм |
| Вага | 17230 кг |
| Вантажопідйомність | 227 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Потужність двигуна | 74 л. с. |
| Максимальна висота підйому | 27900 мм |
| Максимальний горизонтальний виліт | 23320 мм |
Основна комплектація
Наша компанія продає підйомники-ножиці вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу ножничного підйомника на довгий термін. Купуючи ножичний підйомник, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності ножничного підйомника завтра!
- Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть підібрати ножичний підйомник саме для вас.
- Наша компанія не займається продажем б/в гідравліки.
- Надаємо гарантію 12 місяців на товар.
Наявність уточнюйте у менеджера!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genie Industries |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Мірошниченко Дар'я |
| Стан | Новий |