
Відправка з 11 червня 2026від 22 050 ₴
Гідравлічна станція HT50DQV Hydra-Teсh
Опис
Гідравлічна станція з дизельним двигуном з низьким рівнем шуму, збільшеним паливним баком дозволяє працювати без дозаправки до 24 годин.
Насосні гідравлічні станції призначені для безперебійної та ефективної подачі води у необхідній кількості під потрібним тиском. Особливістю роботи такого обладнання є те, що в ньому завжди необхідно підтримувати певний тиск.
Характеристика
| Потужність: | 50 к.с. . при 2800 об/хв |
| Потік: | 95 л/хв , регульований |
| Максимальний тиск: | 204 bar |
| Штуцери під БРС: | 1" NPT |
| Гідравлічне масло: | 32-68 ISO VG |
| Фільтрування гідравлічного масла: | 10 Мкм (стандарт) |
| Об'єм маслобака: | 144 л |
| Об'єм паливного бака: | 284 л |
| Середній витрата палива: | 9,5 л/година |
| Габаритні розміри (ДхШхВ): | 198х91х142 см |
| Вага (суха): | 1087 кг |
Купити гідравлічну станцію в Гідромаркеті — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
HYDROMARKET — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hydra-Tech |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | HT50DQV |
| Відповідальна особа | Мірошниченко Дар'я |