








23 220 ₴
Лебідка має наступний аналог
В автомобільній середовищі просто не обійтися без Лебідки електричної Husar BST 12000 LBS 24. Дане професійне пристрій володіє значним тяговим зусиллям (5443 кг) і високою продуктивністю. Спектр його використання досить широкий: починаючи від позашляховиків, закінчуючи – великогабаритної спецтехнікою.


Головними складовими частинами конструкції є автоматичне гальмо і планетарна 3-х ступінчаста коробка передач, які міцно зафіксують вантаж і не дадуть йому зірватися у разі вимкнення двигуна. Так само, в комплект входять роликові напрямні, що відповідають за правильну накрутку каната на барабан, мотор, потужністю 6 к. с. та 25-метровий сталевий трос діаметром 9,5 мм Зручне управління механізмом забезпечується як провідним, так і бездротовим пультом.
Завдяки надійним кріпильним елементам, лебідка швидко і легко встановлюється практично на будь-який автомобіль. Вона ефективно працює від напруги 24 V, не вимагає значного сервісного обслуговування.

| Швидкість ходу і струм двигуна (перший шар) | ||||||
| Завантаження мотузки | фунтів | 0 | 4000 | 6000 | 10000 | 12000 |
| кілограми | 0 | 1814 | 2722 | 4536 | 5443 | |
| Швидкість каната | м/хв | 10 | 7 | 5.5 | 3.2 | 2.7 |
| Споживана потужність | ампери | 45 | 70 | 95 | 185 | 240 |
| Тягове зусилля в залежності від канатного шару | ||||||
| Шар каната | 1 | 2 | 3 | 4 | ||
| Тяговий трос | фунтів | 12000 | 9900 | 8300 | 7000 | |
| кілограми | 5443 | 4490 | 3765 | 3175 | ||
| Кількість мотузки на барабані | M | 6 | 13 | 22 | 25 | |
| Тягове зусилля | 12000 фунтів / 5443 кг |
| Напруга | 24 вольт |
| Двигун | 6 к. с. |
| Довжина троса | 25 м |
| Діаметр троса | 9,5 мм |
| Коробка передач | 3-х ступінчаста, планетарна |
| Гальмо | автоматичне |
| Бездротовий пульт управління | Є |
| Вага лебідки | 38 кг |
| Монтажні отвори | 254 мм х 114,3 мм |
| Тросоукладальник | ролики |
| Передаточне число | 265:1 |
| Дротовий пульт управління | Є |
| Країна виробник | Польща |


Husar Winch - відомий та перевірений польський бренд, який завоював довіру споживачів багатьох країн світу. Товари Husar Winch можна знайти по всій Европі та Азії, де бренд став лідером свого напрямку. Торгово марка Husar Winch пропонує широкий вибір електричних, гідравлічних, ручних, ланцюгових та промислових лебідок, широкий асортимент позашляхового приладдя, а також компресори, шківи, скоби, троси та багато іншого. Вся продукція Husar Winch сертифікована і постачається з офіційною гарантією від виробника.
Лебідки Husar Winch застосовують для:
Завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості лебідки Husar Winch користуються популярністю серед приватних користувачів і професіоналів. Вони забезпечують безпечну та ефективну роботу навіть у складних умовах експлуатації.

HYDROMARKET — лебідки, які реально працюють, а не просто продаються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Канатоємкість | 25 м |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина тросу | 25 м |
| Відповідальна людина | Ніна Грибкова |
| Діаметр линви | 9.5 |
| Наявність на складі | Є в наявності |
| Напруга (вольт) | 24 |
| Вид обладнання | Електрична |
| Тягове зусилля | 5.4 т |